| AlbertBreack15 a întrebat:

Ce ati alege intre Bugatti, Lamburghini si Ferrari? Si de ce?
Funda celui mai complex raspuns despre asta.; D

Răspuns Câştigător
| JustOneDay a răspuns:

As alege Ferrari.De ce? Pentru ca, pe langa viteza, este o masina FRUMOASA. Bugatti e cea mai rapida, dar nu arata chiar atat de bine. Ferrari e o masina italieneasca, cu un interior de lux si dotari de inalta clasa.

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lamburghini... de ce? pentru ca imi place.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Aleg Ferrari pentru ca imi place viteaza!

| DimLight a răspuns:

F16 sau comanche in Romania nu-i de mers cu masina laughing

| trolololo a răspuns:

Elicopter. E mai ieftin și mai rapid. big grin

| AlbertBreack15 explică (pentru trolololo):

Cam simplu, eu as alege un berkut cai bun si ala

| iLoveWhiskey a răspuns:

CE PROST ESTI! se scrie Lamborghini, nu Lamburghini

| Ghost13 a răspuns:

Bugatti,e rapida.

| robijam a răspuns:

Dacia 1310 cu toba sparta.

| AlbertBreack15 explică (pentru iLoveWhiskey):

Fara jigniri ca poate ma iau la cearta si nu ma las pana nu te zapacesc ca nu sunt ca altii.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Inafara de a te grabi sa alegi unul din aceste 3 raspunsuri, trebuie sa te ganedsti bine, desi cred ca e doar o intrebare de plictiseala, nu ca tu chiar ai vrea sa iti cumperi un ferrari, dar sunt multe aspecte de care trebuie sa tii cont...mie unul ca design imi place ferrari...