| Aliiiin a întrebat:

Ce credeti despre ferrari enzo si bugatti veyron?

Răspuns Câştigător
| cata_1387 a răspuns:

Sunt masini foarte puternice si sunt luxoase

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Saptamana viitoare iau salariul. O sa imi iau cate una din fiecare si dupa ce le testez o sa iti spun.

Răspuns utilizator avertizat
| Aliiiin explică:

Draga tipu eu stiu cateva despre masini si este adevarat ca numai nebunii ar merge cu ea pe strazi (si la noi is cateva specimene)care au da au!

| Aliiiin explică:

Tipu iti multumescc foarte mult pentru raspuns!

| Sofer a răspuns:

Sunt niste masini frumoase de viteza de care decat in nfs te bucuri de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai un nebun ar merge cu asa ceva pe strazile din romania, dar cred ca e destul de normal sa mergi cu asa ceva intr-o tara in care sunt mega autastrazi.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Da-le naibii! DACIA la putere!