| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce ati alege intre?

Volkswagen Sharan 2010
Volkswagen Touran 2010

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

As alege fara sa stau pe ganduri Wolkswagen Touran.

| Ana a răspuns:

Vw Touran

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Touran

| Biuka a răspuns:

Volkswagen Sharan. Sigur! si unchiul meu are si e penala masina :-x

| Minalore a răspuns:

Volkswagen Sharan 2010
Arată mai mişto...Chiar dacă atunci când dau pe Google la poze cu asta îmi arată diverse tipuri de maşini arată mult mai tare decât Volkswagen Touran 2010...

| Dreamin a răspuns:

Tata are Touranhee hee ce sa zic. mai bine ai alege Touranul ptk e mai noua masina si mi se pare mai draguta decat celanta. Una negra cu gemuri fumurii ar fi perfectabatting eyelashes

| BeibiiX a răspuns:

Volkswagen Sharan 2010hee hee