| theROOcKsTArr a întrebat:

Care masina este mai mult pentru familie : Volkswagen passat sau Volkswagen touran?

8 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Touran e perfecta happy are 7 locuri, mult mai spatioasa foarte multe dotari e buna orientarea si spre golf 5+

| maryus_8595 a răspuns:

Hmmmmmm colf 5 nu e pentru fam un q7 e pentru familie sau un wolkswagen sharanwinking bft |:-p

| pepe a răspuns:

Touran este mai familistă.

| coolboycatalin31 a răspuns:

Volkswagen touran.

| Dash a răspuns:

Pentru familie, Volkswagen Touran este mai buna. Deoarece este mai spatioasa (chiar o masina de familie).

| Sofer a răspuns:

Passat nu e o masina de familie tocmai ideala. Touran e perfecta pentru familisti.

| Helăăău a răspuns:

Touran!, passat e frumoasa dar prea eleganta "pentru familie" big grin

| cathalin12 a răspuns:

Volkswagen touran