| kosminus a întrebat:

Ce ati face daca ati avea internet wireless in masina? hotspot wireless. ii gasiti utilitatea?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ca sofer este foarte inutil fiindca iti distrage atentia de la consum, ca si pasager da merita dar nu vad ce este atat de important. Daca ai afaceri sau ceva urgent oricum nu mergi cu masina si te duci cu avionul, nici un om de afaceri care se respecta nu merge la drum lung cu masina ca sa aiba nevoie de wireless si in rest ca om de rand nu vad necesitatea unei conexiuni la internet chiar si in masina!

| JuLien a răspuns:

Da. este foarte util cand ai un drum lung si primesti un email care trebuie citit urgent, sau alte chestii de genu (nu ca sa intri pe facebook).