| Alex a întrebat:

Ce carti imi recomandati despre cilindru motor?

1 răspuns:
| Georgel26 a răspuns:

Salut! Eu sunt un mare iubitor de masini si in speta si de motoare si de tot ceea ce e legat de modul de functionare al lor.Am cautat prin mai multe orase insa nu am gasit decat o carte care sa poata contine informatii din toate zonele tehnice ale masinii.Se numeste:AUTOMOBILE Cunoastere, Intretinere si Reparare scrisa de Gh.Fratila, Mariana Fratila si S.Samoila.

Daca insa nu te deranjeaza sa citesti in engleza, site-ul http://www.carbibles.com/ este excelent si contine numeroase informatii utile.

Sper sa-ti fie de folos ce am scris aici :D