| Aliiiin a întrebat:

Ce credeti despre ferrari enzo si bugatti veyron?

Răspuns Câştigător
| cata_1387 a răspuns:

Sunt masini foarte puternice si sunt luxoase

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Saptamana viitoare iau salariul. O sa imi iau cate una din fiecare si dupa ce le testez o sa iti spun.

Răspuns utilizator avertizat
| Aliiiin explică:

Draga tipu eu stiu cateva despre masini si este adevarat ca numai nebunii ar merge cu ea pe strazi (si la noi is cateva specimene)care au da au!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti e mai bun

| IrxnIroxyI a răspuns:

Da-le naibii! DACIA la putere!

| Aliiiin explică:

Tipu iti multumescc foarte mult pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai un nebun ar merge cu asa ceva pe strazile din romania, dar cred ca e destul de normal sa mergi cu asa ceva intr-o tara in care sunt mega autastrazi.

| Sofer a răspuns:

Sunt niste masini frumoase de viteza de care decat in nfs te bucuri de ele.