| gabi115 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai tare masina din lume? eu zic ca Bugatti Veyron

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Tare in ce sens? Maxximus G-Force! Care prinde 100 in 2. 1 secunde si are 1600Cp cu un motor V8 biturbo de 7l. Bugatti avea:1000 si ultimul 1200cp cu un motor W16 de 8l! Oricum Acabion este cea mai tare in viteza peste 500km/h! Cea mai tare mi se pare BMW seria 5, fiind si una din cele mai sigure masini! Bmw seria 5 nu e la fel de scumpa ca Bugatti, dar nici nu se compara! Oricum in viata de zi cu zi nu iti trebuie 1000Cp, nici macar nu ii folosesti de toti! E zic ca 300Cp sunt de ajuns!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ferrari XX the best. Chiar daca nu atinge viteza lui bugatti e mai frumos ca design.

| push2gl a răspuns:

Bugatti Veyron e cea mai puternica nu neaparat si cea mai tare

| pwp a răspuns:

Ferrari love struck

bye-bye

| RB26DETT a răspuns:

Mercedes benz slr

| BigV a răspuns:

Maybach Exelero!

| sanders a răspuns:

Incearca audi e-tron spyder sau barabus tkr(435km/h 1, 6sec/100km)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti rae viteza maxima 1001 km\h

| asjdhkas a răspuns:

Eu cred ca ferrari

| asjdhkas a răspuns:

Eu cred ca ferrari sau lamborghini

| SimpleWay a răspuns:

Si eu zic la fel dar este si cea mai scumpa masina din lume... Putini oameni si-o permitwinking

| EdmondDantes a răspuns:

Aia pe care iti permiti sa o cumperi

| Andrei_5352 a răspuns:

Porchelaughing

| alexandru98tt a răspuns:

Cea mai scumpa este koenigsegg trevira, are 1018 cai putere si atinge 100 km/h in 2. 9 sec., si exista doar e exemplare in lume

| CyBeR_2089 a răspuns:

Bugatti e o masina destul de frumoasa si scumpa, insa chiar daca as avea un a1 000 000 de euro tot nu as luao. MI-as lua un BMW M3 E92 de G-PAWER.