| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare sa aleg pentru o masina Peugeot 207?

11 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Dai un negru mat sau o culoare perlata. este mai scumpa dar da superb pe o masina. Uite un Opel vopsit in portocaliu perlat. http://www.youtube.com/watch?v=4tGR1-C50bs&feature=related

| liviupaun a răspuns:

Rosu. am eu una pe rosu se vede super beton

| Mefisto23 a răspuns:

De acord cu DiaNNA. Am vazut un Peugeot 207 verde-lime asa metalizat de imi venea sa ma duc la oflamolog. Pacat de masina.

| PauLa.M a răspuns:

Negru
ii pui niste folii si niste jante de 17 inch
moare lumea happy

| Razvan a răspuns:

Eleganta prin defintie masina.Ar merge un maro-deschis

| death a răspuns:

O asemenea maşină nu poate fi pusă în valoare decât prin culori ieşite din comun. Am văzut prin oraş un 207 portocaliu cu nişte linii negre pe ici, pe colo şi arată foarte bine. Eu, unul, aş merge pe un albastru foarte puternic sau pe o combinatie de galben cu negru. Pur şi simplu nu merge s-o laşi argintie, ca maşinile corporatiştilor care-şi târăsc Chrysler-u' cât Raba prin trafic. Revenind, dacă nu îţi permiţi să o vopseşti tu undeva după ce o iei, alege cea mai aprinsă culoare din catalog. Şi vezi dacă găseşti pe la magazinele de piese auto apţibilduri cu băbuţe, copii, căţei şi alte animale, de genul celor pe care le aveau piloţii pe avioane, ca să se vadă câţi inamici au trimis la plimbare big grin

| mcvlad a răspuns:

Roz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Negru ca sa fi mai smecher.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bleu neisha! e super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Negru sau gris thorium

Răspuns utilizator avertizat