| Khizarix12 a întrebat:

Ce face acel buton încercuit de sub butonul de frâna?
https://imgur.com/gallery/febzjeT

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Numai tu știi. Nici măcar n-ai putut spune ce mașină e, poate căuta cineva prin manualul ei de utilizare, dacă tu nu poți să citești...

| Intruder19 a răspuns:

La ce claritate are poza sigur intelege cineva ce e acela.

| OldSoul a răspuns:

Auto hold.
Tine masina sa nu mearga la vale.
Adic, daca opresti la semafor, si masina e in panta, in mod normal, ar trebui sa stai cu piciorul pe frana, sau sa tragi frana de mana, pentru ca masina sa nu se deplaseze la vale, ei bine, daca apesi autohold, masina nu o sa se deplaseze la vale, tu te vei opri pe loc, ridici piciorul de pe frana, iar masina va ramane pe loc fara sa actionezi frana de mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E butonul de evacuare, dacă îl apeși te catapulteaza cu scaunul și tu se deschide o parașuta.

| VwBora a răspuns:

Ce scrie pe el?, nu se intelege din poza, din cate stiu, Auto Hold e situat lana schimbator