| ionut332 a întrebat:

Ce firma ati alege si de ce : Opel,Audi, Hyundai sau Volkswagen?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Audi imbina eleganta si dinamismul, sant masini bune si merita achizitionata una dar mai noua nu din alea sub anul 2014

suntserios
| suntserios a răspuns:

Compari mere cu pere
marca premium cu marci ieftine si intermediare... logic ca toata lumea ar alege un Audi din lista... bineinteles conteaza si la ce modele te referi, ce ani de faricatie, ce motoare samd

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Haudi.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Audi nici nu stiu ce cauta lanca celelalte, e marca premium din start.

| DaniTDCI a răspuns:

Opel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi, dar poate sa fie si un VW. Depinde pentru ce, consum, intretinere drum mixt si etc.

| Adiq a răspuns:

Audi