| Slow a întrebat:

Care marca de masini e cea mai buna (atat la calitate, cat si la design) dintre urmatoarele: BMW, Audi, Volkswagen, Opel?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Le-ai cam pus exact in ordine...

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Design Ford Focus 2010 si BMW Compact 2005 Iar calitate BMW, WW, Audi

| koool a răspuns:

Volkswagen

Răspuns utilizator avertizat
| alexr8 a răspuns:

Eu as pune Audi pe locul 1 apoi celelalte.

| miiiraaa a răspuns:

Bmw love struck

| Crisu_7532 a răspuns:

Eu sunt fan declarat Audi.

| smilerz19 a răspuns:

Din cate stiu eu, Volkswagen.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Volkswagen happy

| Slow explică:

Merci Kronstadt ( ori esti din Brasov ca si mine, ori iti place orasul), dar din pacate Fordul nu se afla pe lista mea. Imi pare rau tongue

| doru10rapid a răspuns:

BMW ca viteza, audi design

| VictorSilviu a răspuns:

Eu zic ca BMW

| robertino87 a răspuns:

BMW conduce detasat in topul masinilor.

| overdrive a răspuns:

Audi cu siguranta.

| co2m1n3l a răspuns:

Audi cu siguranta

| razvan_5126 a răspuns:

Bmw-e fain arata bine motor mare der e scump audi-e skump opel-ar fi bun arta bine e ieftin vw-e cel mai tare arta bine e ieftina e tare e masina mea preferata tias sfatui sa iti iei un vw

| dMgalex a răspuns:

Deci hai sa va spun eu.Bmw e cea mai buna masina dinte cele 4:are design destul de bun, motor estraordinar si calitatea excelenta (stampila de la fabrica de pe piela nu sa luat nici dupa 6 ani). Volkswagen e bun ca isi pastreaza pretul du trecrea anilor. Fabrica e AudiVolkswagen adica calitatea e germana si aceeasi motorul la fel doar caroseria difera. Iar Opel e rusinea germaniei.