| AlexandruPorfir a întrebat:

Ce îmi recomandați?
Un motocross 125cc 5000 lei NOU, sau un motocross 125cc SH

2 răspunsuri:
| BumiWolfie15 a răspuns:

Îți dai seama că cel nou este cel mai probabil mai bun decât cel SH. Adică vând relativ aceași marfă, ambele fiind de 125 cc. Astfel de marfă este foarte periculos să o cumperi la mâna a doua, uneori se ascund anumite defecte care pot duce la accidente grave, dar depinde ce buget ai. Ți-aș recomanda varianta nouă. Siguranța pe primul loc și financiar dacă o luăm spitalizarea e destul de scumpă în România.

| Havi a răspuns:

Unul nou, întrucât motoarele de 125 cc sunt într-un piston, asta însemnând ca trebuie amestec de benzina și ulei, si multi oameni nu respecta chestia asta.Mai bine ceva nou cu garanție decat SH fara