| catalina_6408 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi k esti intr-o masina cu mai multe persoane, in dreapta, si soferu face accident?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Din pacate sau din fericire inseamna ca ai avut un cosmar. Spun "din pacate" pentru ca era mai placut sa ai un vis frumos si "din fericire" pentru ca a fost doar un vis.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Inseamna ca esti superstitios!

mlm
| mlm a răspuns:

Semnifica aparitia anumitor lipsuri materiale, neplaceri la locul de munca, paguba,, ai anumite sentimente de vina asupra unui lucru, ai sentimentul de-a te autopedepsi.

| mircea a răspuns:

Inseamna ca prietenii te atrag intr-o boacana. prietenii sunt buni, dar nu inseamna ca sunt si destepti tot timpul.

| Selena a răspuns:

NIMIC!

| loredanarotariu a răspuns:

Inseamna ca ai vreo temere deosebita fata de accidentele rutiere, sau ca ai vazut la televizor sau ai auzit pe cineva vorbind despre asta in ziua care a precedat visului. De obicei visam reproduceri ale evenimentelor din ziua care a trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna daca visezi o fata necunoscuta si te saruti cu ea frantuzeste?

| Paula a răspuns:

Daca visezi ca o murit careva, ala'i ghinion
daca visezi ca vorbesti cu un mort, ala'i noroc smug

| sorinalaura a răspuns:

Inseamna ca ai avut un vis urat.....nu toate visele au o insemnatate certa....nu te ghida dupa asta, o sa se transforme intr-o obsesie.