| ciprian112 a întrebat:

Ce inseamna scaune ventilate la o masina? Am vazut scaune incalzite pana acum dar scaune ventilate nu am gasitbig grin

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Vara este nevoie de scaune ventilate mai ales cand ai o deplasare cu masina in care stai mai multe ore la volan. Acest lucru sa creiat pentru un confort sporit, mi se pare ceva corect.

| kenzo007 a răspuns:

Salut.
Deci aceste scaune te ajuta in mod special in orice perioada a anului iar nu transpiri daca este cald in masina la spate am patit asta la alte scaune. Vara la fel si sunt si foarte comodehappy SUnt mai mult pentru o masina cu care ai de facut drumuri lungi.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Adk vara nu se incalzesc si nu iti transpira spatele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se găsesc mici ventilatoare în interiorul scaunul și puse în funcțiune crează senzația de rece, este bună pentru vară, iar iarna este recomandat scaunul încălzit.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica in scaun e un ventilator care arunca aer prin orificiile scaunului(care e acoperit cu piele perforata