| Ancutss30 a întrebat:

Ce masina ati alege:Audi, Ford, BMV, Mazda sau Porche:d?

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bmw

| emoboy a răspuns:

Un ford-nu, de ce? Piesele sunt scumpe
Bmw-piesele iarasi scumpe
Audi-nu am ce sa zi
Porsche nu Porche!
As alege o mazda sau un audi! Daca insisti Audi sa fie!

| BassHunter13 a răspuns:

Deci:Audi eleganta si comfort
Ford comfort si consum extrem de mare
BMW intretinerea scumpa si tractiune spate
Mazda masina Japoneza
Porche -Porche ce sa mai zici o masina cu putere in CP si viteza!
eu as alege Un audi-Alffroad, A4 sau R8

| RMihai a răspuns:

Se scrie porsche si bmw masinile pe care ni le dai tu sunt din clase diferite putere aleg porsche lux audi ieftina ford drift si cerculete bmw mazda nu mai stiu...sunt destul de rare in rom

| helgione a răspuns:

Toate big grin

| The21Luk a răspuns:

Audi-comfort, eleganta, consum mic (la motorizarile de 1. 9, 2. 0 TDI nu sare de 7)
Ford-Nu`mi plac. decat Mustang`ul dar nu e de fata.
Bmw-Masina de baiat, consum mare, rigida, tractiune spate care te omoara iarna.
Mazda-Nu am condus niciodata o Mazda dar am auzit ca au motoare rezistente.
Porsche-Pentru golani care au bani de cheltuit pe benzina si pneuri! laughing

| TotEu_8405 a răspuns:

Ce intrebare stupidastraight face

PS:ce inseamna Porche?

| pwp a răspuns:

Mazda love struck

pa-pa

| m4them4tic a răspuns:

Daca ne impuneai cate un anumit model de la fiecare firma dintre cele precizate, puteam sa iti dau un raspuns.

| PredatoR a răspuns:

Depinde si de model...
Daca o fi vreun Ford Mustang normal ca aleg Ford

BMW aleg

| SteauaNordului a răspuns:

Bmw

| bfvhjcv a răspuns:

Mazda si porche

| angel4v3ryour a răspuns:

1bmw
2porche
3audi
4mazda
5ford no talking

| SugarAndSpice a răspuns:

Porche

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Bmw e46 320d 150cp.

| Sconcsiş a răspuns:

Ford, dar depinde şi de model

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi-Eleganta, comfort, consum rezonabil (depinde de motorizare).
Ford-Nu`mi plac deloc. nu stiu ce sa iti zic.
Bmw-Masini puternice, frumoase dar consum mare, tractiune spate, mai rigidewinking
Mazda-Nu am mers niciodata intr-o Mazda dar am auzit ca sunt masini cu motoare rezistente.
Porsche-Masina de golani, cu multi bani, care au cu ce sa alimenteze si sa schimbe pneuri! laughing

| Bybanu a răspuns:

Audi r8

| Mary Marry a răspuns:

BMW.Imi place mai mult

| 54ndy a răspuns:

Bmw

| Xcel98 a răspuns:

Porche

| dublud a răspuns:

Audi, are cel mai fain design plus ca e de calitate...
Nu zic ca BMV nu e da parca e prea de baieti iar Mazda e mai...Chinezarie e de fete...si eu sunt fata dar tot Audi as alege sau Volkswagen sunt marcile mele favorite. Porche sunt frumoase dar masiniile sport nu ma atrag thinking
Tu ce ai alege?

Răspuns utilizator avertizat
| zambethツ a răspuns:

Porsche-Caymanhappy

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Porche
vreau de majorat>big grin

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Porche dar as vrea 911 turbo

| TaZManik a răspuns:

Mazda

| noname1 a răspuns:

BMW cu siguranta!