| MaRiuSS83 a întrebat:

Ce ati prefera dintre urmatoarele masini (mentionand ca toate sunt ultimul model aparut, varianta stock)?
Mazda 6
Mercedes-Benz C220d
Mitsubishi Lancer Evo X
Bmw 328i
Ford Mondeo
Opel Insignia
Si evrntual de ce ati ales acea masina happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mercedesul, nicio alta masina din lista nu ofera acelasi comfort

| AnthonyWhite a răspuns:

Mitsubishi Lancer Evo X

este calitate japoneza
consuma mai mult dar nu ai probleme cum ai cu insignia (opelul este un brand tare ce a gresit motorul la insignia in rest e okay)
Ford nu mai este ce era
Bmw tractiune spate? nu!
Mazda este sub Mitsu mereu au fost

| wanted1 a răspuns:

Opel Insignia - ste dotata cu faruri bi-xenon, pachet de iarna, scut motor, navi, in dotare standard fiind de nivel cosmo

| bavl a răspuns:

Ce au masinile astea in comun in afara faptului ca sunt sedan?!
Opel insignia, Ford Mondeo, C klass diesel fiind comparate cu Evo X?
Evo X e un monstru mecanic, 4wd turbo. in oras e un cosmar, nu poate braca, consum minim 24%+ Cade cutia daca sta in trafic.
E o masina de curse.

Opel Insignia, C sau Mondeo ar fi o masina pentru bunicul.

a... vrei o combinatie intre astea? da. 328 (x)i (adica cu 4wd).
In rest comparatia e inutila...