| ovy789 a întrebat:

Ce masina imi recomandati inte: ford fiesta, skoda fabia, renaul clio, logan?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Skoda e cea mai fiabila din toate masiniile dar si celalalte daca le tratezi bine iti tin multi ani pana cand incep sa cedeze piesele, fiind ceva obisnuit ca sa dai bani ca de obicei.

3 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Skoda fabia e mai buna.

| Braunion a răspuns:

Logan sau Fabia.

| alexxyno a răspuns:

Depinde cum o folosesti si de banii pe care ii ai pentru o masina. Totusi dintre ceea ce ai zis tu, Ford Fiesta sau Skoda Fabia sunt cam cele mai bune...acum toate sunt bune, conteaza ce faci tu cu ea. Gandeste-te la astawinking