| madalin_4990 a întrebat:

Ce masina sa imi cumpar: Mitsubishi Lancer Evolution X sau Vauxhall Monaro VXR 500?

Răspuns Câştigător
| gabriel_7188 a răspuns:

Sunt student la autovehicule rutiere... iar vauxhall este de fapt varianta britanica a opel. Performantele celor doua masini sunt similare insa in viata de zi cu zi recomand lancer'ul deoarece in trafic este mult mai agil, este mult mai usor de controlat(4X4) si consuma mult mai putin decat, monaro...Acesta din urma are tractuine spate si puncteaza la capitolul aspect si originalitate, plus sunetul demential al unui V8...

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Daca te tine punga sa dai bani gramada pentru piese de schimb la vauxhall, atunci a 2-a varianta...este mai "competitiva" chiar daca la noi prea putin cunoscuta...

| NimeniCuActe a răspuns:

Nu te-ai gandit la un VW Scirocco sau Mazda RX8, Volvo C30... sau ceva de la Seat (Ibiza)?

mlm
| mlm a răspuns:

Mie personal imi place Mitsubishi, parerea mea este ca tu trebuie sa-ti asculti sufletul si placerea, ia si cumpara-ti ceea ce iti place tie.

| Alexandrinaa a răspuns:

Mitsubishi e masina buna, e ca lumea, sincer, mie imi place f mult Pajero, e de calitate happy... depinde ce-ti place, dar ia-ti ceva bun si durabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monaro vxr 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitsubihi e mai bun, mai nou, o alegere mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"VXR 500 inseamna 500 CP dintr-un V8 6l supraalimentat de un compresor, 0-100 km/h in 4. 9s si o viteza maxima de 300 km/h." totusi are volan pe dreapta, n-o sa te incomodeze?

| mky a răspuns:

Daca ai bani de vauxhall ce mai stai?