| andrei995 a întrebat:

Ce masini sunt in general ieftine la intretinere, pe langa Skoda. Urgent

Răspuns Câştigător
| fr334ever a răspuns:

Cele mai fiabile masini sunt Honda, Ford nu iti recomand deoarece am eu si te rupe la piese mai ales daca e dizel, Opel are piese mai ieftine dar nu e prea fiabil, na e opel!

2 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Vw este o alegere buna pentru ca raportul calitate/cheltuiala este foarte bun. Masina (second hand) este ieftina, piesele ieftine si este si o masina buna. Bineinteles nu te gandii la masinile noi, alea nu mai sunt ieftine la intretinere. Iti recomand ceva din intervalul 1998 - 2004 motor diesel, preferabil 1.9 ( motorul diesel de 1.9 fabricate in intervalul asta sunt unele dintre cele mai reusite si fiabile motoare).

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Opel, ww, ford.cam atat stiu eu happy