| splitt a întrebat:

La ce marca de masini sunt mai ieftine piesele skoda sau peugeot? si care ar fi mai bun dintre peugeot 5 usi si skoda fabia?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Piesele sunt mai ieftine la skoda, te tin mult mai mult, este mai fiabila masina, dar motorul este mai ok la Peugeot. Eu as merge pe Skoda!

| mgtow a răspuns:

Skoda e mai buna si intretinerea e mai costisitoare numai ca depinde cum tratezi masina asa ea poate dura ani fara probleme grave.

| Andreea22X a răspuns:

Cred ca skoda fabia.cineva din familie vroia peogeot la inceput dar pana la urma si-a luat skoda fabia tongue

| Nicolae_Ciofu_1976 a răspuns:

Cred ca gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R

| anghel988 a răspuns:

Skoda fabia clar. are motor mai fiabil decat peugeot(skoda se afla in parteneriat cu volkswagen), iar skoda este mai robusta decat peugeot.