| Lawrence a întrebat:

Ce model de Mercedes e cel din videoclipul Pitbull-Hotel room service?
Aici e video-ul http://www.youtube.com/watch?v=Me17_uzP4Pk

Răspuns Câştigător
| jocnecurat a răspuns:

2007 Mercedes CL550

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pare a fi intr-adevar un CL coupe, nu am avut rabdare sa urmaresc tot videoclipul, dar nu am inteles de unde au tras unii concluzia cu privire la motorizare.

regis
| regis a răspuns:

@jocnecurat - inseamna ca e doar o presupunere.

| eugem35 a răspuns:

Mercedes brabus roket 740CP

| jocnecurat a răspuns:

@regis videoclipul a fost filmat in USA. ce zici? Iar acolo sunt 2 motorizari pl classa CL UN 550 5. 5 l V8 382 hp si un CL600 5. 5l twin turbo v12 510 hp pe care nu prea le vezi asa des ca si pe un CL550 zic eu.Si apoi trage concluzia big grin

| Marcki a răspuns:

Da e un cl 500

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cred ca e Mercedes CL 500happy

| byenkutza_4326 a răspuns:

Nu e mercedes ci e audi!