| TenZo a întrebat:

Ce motociclete mi-ati recomanda sa imi iau daca am stransi 2000 de euro?

Răspuns Câştigător
| Baddboy a răspuns:

O yamaha de 600 cm3 iti ajunge parerea mea:)

uite aici un model la pret si al cum arata pot spune cumpara:p

http://www.depozitauto.ro/......30621.html

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu ti-as recomanda un motor 'de strada', pana in 500cc

| TenZo explică:

Pai eu m-am uitat pe multe siteuri si am pus ochii pe cateva < dar vreau sa vad ce ma sfatuiti voi(si daca sunt de acord dau si eu o Fundahee hee

| FlorinDiablo a răspuns (pentru TenZo):

Pai spune-ne pe ce modele si ce motorizari ai pus ochii ca sa stim ce sa iti recomandam...

| Baddboy a răspuns:

La cum arata si la ce pret are eu unu as cumparao!

http://www.depozitauto.ro/......30621.html

| FlorinDiablo a răspuns:

Uite intra pe autovit.ro si sunt multe motociclete acolo pe alese nu stiu ce sa iti recomand sunt foarte multe modele misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce iti poti lua un suzuki happy