| Anonimul35 a întrebat:

Ce motocrosuri poți conduce fără permis la 15 ani

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu inteleg moda asta a pustilor care va doriti la 15 'crossuri' de astea, la 16 motor etc
cand aveam eu 18 ani erai privilegiat daca parintii iti luau masina straina, caci din cei de generatia mea poate 10% aveam masina si permiswinking
acum toti pustii vor motoare, motociclete, de masini numai zic
strazile sunt neincapatoare, parcarile arhipline
fratilor a ajuns sa fie moda asta? cand circulatia este infernala, cand circula numai melteni beti sau drogati?
culmea e ca pe mine moda asta cu motorul nu m-a prins desi am in familie motocicleta dinainte sa fie la moda, chiar si club au rudele mele laughing
ce sa-i faci si cu moda asta...
unii nu se gandesc sa puna raul in fata si mai ales propria lor sanatate

| darrio2007 a răspuns:

Niciunul.

Bula
| Bula a răspuns:

Tricicleta cu 2 pedale.

| Violleta2022 a răspuns:

Niciunul, doar trotinete si masinute de copii mici, la 15 anisori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul.

| ReddY25 a răspuns:

Bicicletă

| Anonimul151 a răspuns:

Nu poți conduce pe drumurile publice la 15 ani. Începând cu 16 ani poți să dai de permis pentru categoria B1.

| Anonimul35 explică (pentru Anonimul151):

A zis cineva de drumuri publice? am întrebat ceva și toți oameni au zis ca biciclete sau nimic, am pus o întrebare serioasa dar nimeni nu a răspuns serios