| gabba a întrebat:

Ce parere aveti de Alfa Romeo 146 din 1997? stiti si ce consum are? multumesc!

5 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Pana in 10 dar e scumpa la piese si intretinere.Eu am un prieten care are o alfa 156 si este multumit de ea dar cere buget.

| jocnecurat a răspuns:

Probabil ca stiu daca imi spui ce capacitate cilindrica are si daca este diesel sau pe benzina.

| florinel_8849 a răspuns:

9, 1 l/100km

| oliver427 a răspuns:

Eu am auzit ca nu is prea bune, trebuie sa te intorci cam des pe la mecancic cu ele, pai consumul depinde de cat de mare e motorul si daca e benzina sau motorina