| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de boxele astea? Sunt bune pentru Logan? Le detine cineva? Bass-ul se aude bine pe ele? Ma refer la link-ul de mai jos. Eu as vrea sa stiu ce parere aveti de difuzoarele Sal 13 WRX si daca le are cineva. Ms mult.

http://www.mediagalaxy.ro/boxe-auto-pioneer-ts-a1323i-3- cai-13-cm-300w

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa te asiguri ca sunt bune pentru masina ta, ia centimetrul si masoara, boxele actuale. Apoi vezi daca are aceleasi dimensiuni alea noi. Chiar daca sunt putin mai mari intra dar sa nu depaseasca limita altfel ramane afara, macar minim 1 cm daca e mai mare il fortezi putin si intra. Dupa pretul care e afisat nu cred eu ca vor dura mult.

| 0rlando a răspuns:

De cele mai multe ori, boxele din uși nu scot nici un fel de bass. Dacă nu vrei să arunci banii un woofer, îți recomand boxe mai mari la lunetă.

| ombladon a răspuns:

Cele din link, nu prea au bass, coboara doar pana la 50Hz, cauta unele care sa coboare mai jos de 50 Hz.