| PaulStudio a întrebat:

Ce parere aveti de firma LPR (italiene) care fabrica discuri, placute de frana?

Nu vreau sa iau nici cele mai ieftine discuri gen 60 lei sau prea scumpe gen 150 lei un disc pe fata TRW (germane) si astea ar fi cam intre ele si daca ati avut pana acum. Multumesc

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

TRW nu sunt scumpe ci medii. LPR nu am folosit pana acum, si nu stiu ce sa zic de ele. Oricum iti recomand minim TRW, nu iti poti imagina cat de mult conteaza.