| marius_5280 a întrebat:

Ce parere aveti de masina ford transit modelu mai vechi cel din 1996-2000.Este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un ford transit af 96 si pot spune ca este o masina ff fiabila si la piese cam cu 30%mai scump decit la logan ca am si o masina logan si iti spun in cunostinta de cauza

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

E o masina reusita, dar in general piesele de Ford au preturi nu chiar atat de modeste.

| Andrei_2426 a răspuns:

E o masina destul de buna, dardaca vrei o duba destul de buna incearca renault master, se conduce super usor consumu nu e mare, mai ales cele pe motorina.
sper sa te ajutehappy

| Alëxąndŕą a răspuns:

Uite aici vei afla parere: http://www.zuum.ro/pagina.php?id=959