| vega358 a întrebat:

De ce nu merg semnalizarile la un Ford transit?

6 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Este posibil sa aiba legatura cu o siguranta arsa. Cauta panoul de sigurante si, inainte de a merge la service, verifica asta. Daca nu ai schema acolo se gaseste pe net (functie de model).

| DanielVălean a răspuns:

La toate masinile Ford Transit nu functioneaza?

| vega358 explică:

Nu doar la a mea.

| DanielVălean a răspuns (pentru vega358):

Du-o la un service, asta e cea mai buna solutie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru vega358):

Aaa... Numai la a ta? Ia-ti una buna, la care functioneazawinking
M-as apuca sa ma dau mare, sa-ti zic ce si cum sa verifici, dar nu prea are rost, ca n-am chef sa-ti explic unde gasesti fiecare releu, siguranta... Fa-te si tu ca misti putin firele alea, si du-te la electrician auto.

| meryy11 a răspuns:

Du-te la mecanic!