| gabi91 a întrebat:

Ce parere aveti de mercedes A170 Diesel. Din anul 98, 99,si2000... 90 de cai.sunt bune ca masini. piese, intretinere... astept raspuns.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Din cate stiu eu pentru a repara un mercedes trebuie sa ai ceva bani, si la atatia cai putere nu prea e cine stie ce. nu prea cred ca se merita, daca vrei o masina buna din anii aia iti recomand volvo v40, mai bine de atat nu gasesti iti garantez! sunt ieftine, bune, si au un design aparte. nu iti va parea rauwinking eu mi-am luat unul cu 2000 euro si are absolut toate optiunile posibile!

| 86raul a răspuns:

Da sun bune si se gasesc si piese mai ieftine,dar ne originale. eu am avut unu la vanzare, si avea cutie automada, si mam trezi la vreo trei saptamani ca i s-a dus cutia la om. deci in final daca e manual, da e foarte bun. mie nu-mi place suspensia la el, esti ca intro dacie. si ma intereseaza la ce pret l-ai gasit?