| nllbia99 a întrebat:

Am nevoie de puțin ajutor din partea voastră, ași vrea sa cumpăr o mașină și nu știu ce sa aleg.
>-Un Mercedes-Benz A Class și care ar fi cel mai bun, iar anul undeva din 2013-2015 din Germania, ce părere aveți despre acest model, cost întreținere, consumabile.
>-Opel astra modelul scurt din 2015
>- Golf 6sau7 din 2013-2015
Motorul sa fie unul diesel iar puterea cuprinsa între 1, 6-2. Mulțumesc frumos pentru ajutorul acordat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai bani de A class din acelasi an cu Opelul nu vad de ce ai mai lua opelul.

Putere intre 1.6 si 2 ce?
Poate capacitate intre 1.6 si 2

| alexwahl a răspuns:

Golf 6. Pretul pieselor e acceptabil. Sunt masini rezistente si econome.Se lucreaza destul de comod la ele.