| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce parere aveti de Mercedes GL?

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Imi place foarte mult aceasta masina.Sta foarte bine la toate capitolele,adica si la putere si la siguranta si la confort, dar si la aspect deosebit in interior si exterior.E o masina caruia daca ii oferi multe, iti ofera multe si aici ma refer la bani si piese.

| alexandru04 a răspuns:

Este o masina.cred ca cea mai buna din clasa ei.

| Sofer a răspuns:

Imi place mai mult Ml decat Gl.

| Roberta_9419 a răspuns:

E superba tata are dar e CLS 350 2005 Mercedes-Benz e o firma serioasa germana se considera cea mai buna masina. E maiales masina de LUX! daca ai aceasta masina Merceds GL ai un mare noroc fata de alti are au daicia sau alte trabanterolling on the floor