| florin1 a întrebat:

Ce parere aveti de motocoasele ruris trimarile sunt bune cum sunt? dau funda + vot

4 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Salut,am eu o motocoasa ruris 309c, o am de 3 ani si o folosesc des,am schimbat ambreiajul si oala de ambreiaj,le-am schimbat ca s-au uzat nu ca s-a stricat, sunt motocoase cu motor Khumma, sunt si cu motoare tez, alea sunt mai proaste, tu ce model de ruris ai vrea sa iei?

| florin1 explică (pentru KaPy2):

Motocoasa 530c
Motor Kawasaki, 1, 9 CP

| florin1 explică (pentru florin1):

Motocoasa Ruris Expert 55 Super

| KaPy2 a răspuns (pentru florin1):

Puternica motocoasa, eu cand am cumparat ruris 309c nu era modelele kawasaki, ruris 410 c era ultimul model., acum au aparut si alte modele