| claudiu11112 a întrebat:

Ce parere aveti de skoda octavia 2 motor 2.0 tdi 110 CP?

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Dupa parerea mea e o masina buna.Si sa recunoastem ca majoritatea au Skoda Octavia si ca totusi 110 CP e ceva.Aceasta masina e buna si pentru drumuri mai lungi, dar si simple plimbari.Deci am putea spune ca totusi merita!

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Masina decenta. Poti sa te uiti si la modele echivalente de la alti producatori: VW Passat, Audi A4.

| Nicu_6664 a răspuns:

E ok

| Crishulinaaa a răspuns:

Parerea mea este ca masina aceasta este de factura medie

| Evans a răspuns:

E O Masina Destul De Buna happy Incapatoare happy Frumoasa La Design Si Motor Bun happy Adica nu te lasa in depasiri tongue

Funda? big grin

| cornelia13 a răspuns:

E intre cool si buna

| TupacShakurAmaru a răspuns:

Intr`adevar e o masina buna ...foarte folosita de multi acum nu stiu cati ani ai tu si daca t-i se potriveste tie...dar oricum prinde la oricine masina asta.e ok