| AlexMaftei2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre Skoda Octavia 2?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca e cea mai bine proiectata Octavia. Suspensia buna, spatiul/confortul foarte ok.
Tabla si motorizarile nu sunt de laudat, dar daca iei una intretinuta, merge.
Cunoscutii care si-au luat asa ceva, le cam injura (nu fac misto).
Eu zic ca e mult mai performanta decat Octavia 1, care era un sicriu (unul foarte fiabil, ce e drept).

| Sofer a răspuns:

Mașina mare spațioasă. Buna de familie cu intretinere ieftina. Depinde ce vrei de la o mașină. Mașina tio iei după gustul tău si te orientezi dacă ai bani constant sa nu fie prea costisitoare intretinerea.

| Lukasssz a răspuns:

Meh,merge

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Tu ce părere ai? Ce-ți place la scoda Octavia 2 de ce scoda Octavia2?

Am o părere buna mam uita la ia e buna.

| TheStrategist a răspuns:

Eu zic că e bună.

Răspuns utilizator avertizat