| Xmen22 a întrebat:

Ce părere aveți de un passat b6 2.0 tdi la 3800-4000 euro, merita?
Voi ce ați alege break sau berlina?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Acum aș alege berlină
Dacă aș avea 40 de ani poate break.

| UserRo10 a răspuns:

O masina prea veche predisposa la multe defecte datorate timpului si intretinerii fostilor proprietari. Au probleme cu rugina

| Madalin2004 a răspuns:

Are un prieten cu B6 2008, cutie automata DSG si este foarte desamagit de ea
El mereu spune ca B6-urile sunt stricacioase

Am mers si eu cu ea si pot spune ca nu prea e fâșneață
Motorul ăla de 2.0 140cai nu e wow, dar îsi face treaba!

Consider ca este o mașina pentru cei peste 30 ani!

Dar daca tie îti place, ia-ti unul, important este sa iti placa ție, nu altora laughing)
Noroc!

| Andreinelusimon a răspuns:

Nu știu ce să zic depinde de starea mașini dar eu mai mult de 3000€n-as da pe un b6