| Lautaru_Gigi_1987 a întrebat:

Ce parere aveti despre inmatricularea masinii pe Bulgaria?

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Ca pret cu siguranta. da' parca se va da(sau deja este data) o lege in care cetatenii romani au un timp cand pot avea numere straine, dar dupa aceea trebuie sa le treaca pe RO

5 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Eu unu nu zic ca merita..., acum tine de tine.winking

| Lautaru_Gigi_1987 explică (pentru torsi):

Pai de ce sa nu merite 2000 euro fata de 350 cat e pe bulgaria mie mi se pare ca merita!

Răspuns utilizator avertizat
| Bulgaria a răspuns:

Nu am fost niciodata de acord cu inmatricularea maisnilor pe Bulgaria, de ce traim in Romania ca sa ne inmatriculam masinile in Bulgaria? decat sa continuam cu inmatricularea masinilor in Bulgaria mai bine facem ceva in legatura cu inmatriculatul masinilor in Romania.

| cristianm1 a răspuns:

Mult mai ieftin eu am inmatriculat cu firma http://www.rcaexpres.ro/inmatriculari-bulgaria.html