| Alex a întrebat:

Inmatricularea pe Bulgaria - PRO sau CONTRA. Ce parere aveti? Argumentati, va rog.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contra.

politia incepe sa vaneze masinile inmatriculate in alta tara.

sunt mari probleme cu asigurarile pentru masinile inmatriculate in BG

| AgathaRo a răspuns:

Contra, politia te opreste mai des. Daca ai masina cu motor cu capacitate mai mica pana in 2.0 nu ii vad rostul sa inmatriculezi la bulgari.

| marcous a răspuns:

Contra.
Probleme mari cu asigurarile in caz de accident iar politia te va opri de cate ori va avea ocazia.

| Adi_Adi_de_1974 a răspuns:

Contra......vei fi oprit de toata politia romana!

| mgtow a răspuns (pentru Adi_Adi_de_1974):

Dupa 90 de zile.