| ianculescul a întrebat:

Ce parere aveti despre noua taxa autot 2011? Aici vedeti noua varianta a taxei auto http://ianculescul.com/noua-taxa-auto-2011/
dau fundita

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este o taxa prin care statul roman pierde foarte mult. Nu e nici o problema vom plati taxe si impozite la bulgari.

Răspuns utilizator avertizat
| valy1233 a răspuns:

Romanii sunt prosti laughing
si pierd foarte mult din cauza asta, de aceea bulgarii o sa iasa din criza cu banii nostri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulgaria! venim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA cum sunt majoritatea romanilor acum. pot sa puna astia o gramada de taxe.ca noi tot la bulgari le facem.
mie nu im place nici un fel de taxa.parca e o conditie de supravietuire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii o prostie, am un bmw 316i si imi cer 1300 e sa il matriculez, o prestie, la bulgari nu ma bag fiindca nu imi trec masina pe numele altuia, deci renunt, circul cu masina asa la bulan, dai drek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai cu toti la bulgari daca asa vor guvernanti FUTUIIIIIII IN GIT ca sa nu mai polueze casa poporului