| anonimbuc21 a întrebat:

Ce piese trebuie schimbate pentru a fi ok geometria de roti?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e obligatoriu să schimbi dar e absolut necesar să REGLEZI

| helpforyou a răspuns:

Din ce cunosc se pot inlocui elemente de suspensie si de directie.

| Antton a răspuns:

Telescoape sau daca nu ai prea multi bani bagi ulei în ele și schimbi garniturile schimbi bielete și trebuie verificat brațele nu cumperi noi le duci la reparat 20-30-40 max acea chestie care se strică la ele depinde și de mașină eu am făcut așa și nu mi-a picat roata