| Hazard_7428 a întrebat:

Ce reviste si siteuri cu si despre masini cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Singurele bune si realiste sunt forumurile. Reviste sunt: univers moto, topgear, supercar, ProMotor, motonet, f1 racing, de teren, autostrada, auto show, auto motor si sport, auto mondial, auto ghid, auto expert, auto business. Site-uri mai gasesti pe sport.ro, f1, 4tuning, 4x4 si cam atat mai ok dar nici alea cine stie ce!

4 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Top Gear sunt cei mai tari. Au si emisiune si revista si site.

| Daniel123 a răspuns:

Singura revista pe care o cumpar si o consider cea mai critica, amuzanta si buna este Top Gear, nu e scumpa si ai si ce citi. Siteul in gasesti aici www.topgear.ro sau www.topgear.com. Cumpar revista de 3 ani si ceva si nu ma mai satur, si mai ador si emisiunile care din pacate nu se dau si in Romania cu sezoanele la "zi". Oricum sunt cei mai tari.

| Kira22 a răspuns:

Revista top gear site nu stiu

| kidpoker1432 a răspuns:

Arunca te rog o privire pe blogul meu: http://aragornblog.wordpress.com/
Sper sa iti place ceea ce vei gasi aici!