| anamariapre a întrebat:

Ce site-uri cu masini second-hand stii? Din Romania in special.

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Incearca www.siteauto.ro Daca nu gasesti masina pe care o cauti, poti lasa la ei o cerere cu ce masina doresti si aceasta va fi trimisa intr-o baza de date cu zeci de parcuri auto din Romania. Daca cineva va avea pe stoc masina cautata de tine, te va contacta direct.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| autoside a răspuns:

Www.autoside.ro cel mai organizat, eficient si simplu de utilizat site de anunturi auto gratuite second hand