| lucimen a întrebat:

Ce tip de masina cu caroserie break imi recomandati in jur de 3000-3500 euro?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Salut iti recomand un Passat B5.5 (3BG) cu motor de 1. 9tdi Avf sau Awx.

| MariusF23 a răspuns:

Ford Focus, Opel Astra, Renault Megane, in principiu niste compacte care stau ok cu fiabilitatea, confortul si consumul.

| Florian20405 a răspuns:

Volkswagen Golf IV Variant, VW Bora, Skoda Octavia (au o fiabilitate, comfort putere mare) insa sunt un pic mai vechi, 2000-2003 in pretul asta.
Daca te intereseaza ceva mai nou recomand Focus 2006 1.6 benzina sau tdci.Dar eu recomand Vw sau Skoda.
Bafta!

| Georgescu_Alexandru_1995 a răspuns:

Cauta un volswagen brek sau un fiat doblo es destuul de frumos se misca si bine