| alecs94 a întrebat:

Ce ziceti de atv asta merita cumparat? ATV Hummer 2 BMW 125cc,, pentru cei care se pricep ce ziceti? sa il cumpar sau e o chinezarie? http://www.atv-de-vanzare.ro/......125cc.html

4 răspunsuri:
| cristiancristir a răspuns:

E foarte bun. Ma mir ca e asa ieftin. Grabeste-te sa nu il ia altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? nu credtongue nu conteaza modelul, chiar daca este frumos, sa sp asea...nu inseamna ca o sa ramai cu el mai mult de 1 anlaughing se strika repede genul de< sp din experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, l-ai luat? daca da... zi-mi si mie daca esti multumit...
alin_schipor@yahoo.com.
Sarbatori fericite iti doresc!

| 1998tudor1998 a răspuns:

Nu stiu vreau sami eau si eu una de 125 cc