| Bratasanu_Yonut_2003 a întrebat:

Cei care ati dat sala recent, cand va programati direct de la calculator, iti pica un singur traseu sau iti poti alege?

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Dacă sunt disponibile mai multe trasee in ziua ta, alegi, dacă nu, îți va arăta traseul disponibil pentru ziua ta. Sau chiar poți alege altă zi (la mine aveam și opțiunea asta, depinde).

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Salut! După ce termini testul, dacă ai promovat, te poți programa la traseu de pe acel calculator. Tu trebuie să alegi, dintre datele disponibile, data în care dorești să susții examinarea, după asta o să îți apară locațiile disponibile, de unde se pleacă pentru examinare. Traseul propriu zis, pe unde te poartă examinatorul, nu ai de unde să îl cunoști exact. Eventual dacă cunoști zona, poți să intuiești.