| AlexXxSudStiL a întrebat:

Cine stie si ma poate ajuta cu o parola pentru la concursul Fabrica de masini? nu pot sa-mi dau seama ce combinatie trebuie sa pui ca parola straight face

1 răspuns:
| Sebyzuq a răspuns:

Hei prietene stiu ca e cam tarziu dar debia acum am vz intrebarea, daca nu te-ai descurcat inca sau ai renuntzat sa stii ca la porola pe care tra s-o pui tra so conbini litere cu cifre! GEN: AL3X1, poti sa aranjezi cum vrei important e sa fie cat mai greu de ghicit pentru cei care vreau sa-ti faca praf contulwinking, bafta