| AdELiiNA a întrebat:

Cine vrea fundita? cine ma invata primul cum se da o primeste

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

O sa-ti apara raspunsurile si langa voturi(folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, stupid) este o fundita gri, sub ea scrie:alege raspunsul castigator apesi pe funda si gataahappy

7 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Doamne fereste pentru o fundita va "bateti" aicea! Eu cand dau raspunsuri la intrebari dau fiind ca vreau sa ajut persoana (pentru ca si mie imi place sa fiu ajutat)nu doar pentru o fundita! SFaturile ii ajuta pe oameni! nu funditzele! intrebarea asta este pentru ca ai vrut sa vezi cati prosti exista pentru ca eu stiu ca sti sa dai fundawinking

| JeffHardy2011 a răspuns:

Buna!

Cand primesti un raspuns la o intrebare iti apare imediat sau trebuie sa astepti unpic sa apara o funda, si daca dai cu mouse-ul pe ea fara click zice "declara raspunsul castigator" si la raspunsul cel mai folositor dai click si ii dai o funda drept rasplata ca te-a ajutatwinking

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cand intri pe intrebare (trebuie sa fi logata) apare in dreapta la raspuns Alege raspunsul castigator si apesi pe el! Funda?

| Swallow a răspuns:

Acolo unde scrie raspunsurile noastre, in drept cu raspunsul apare o funda (lenta) sura( unde scrie 1 ). cand dorestisa dai funda unei persoane anumite, apesi pe funda care apare linga raspuns si o vei da. fundita? happyhappy (kiss)

| ciucalataaerata a răspuns:

Buna... dupa ce un membru iti raspunde iti apare in dreapta raspunsului sau[putin mai jos de respesctivul raspuns]o fundita! dai clik pe ea si apoi iti apare o pagina[esti sigur ca vrei sa dai fundita acestui rasp?]...acolo dai yes/da!

baftatongue

| MDeni a răspuns:

Nu stiu

| Dimake a răspuns:

As vrea sa stiu si eu ce program de sala pentru mine ar trebui sa fac.Fac sala de 3 luni mi s-au format muschii dar putin ce program as avea?