| PuieMonta2002 a întrebat:

Credeti ca Daciile 1300 reconditionate chiar se vand la preturi asa mari, cum cer unii, 4-5000 de euro?

6 răspunsuri:
| ioan452 a răspuns:

Se vând dacă au noroc sa găsească un pasionat. In rest cine crezi ca da 5k euro pe o Dacie 1300 in 2020?

| mgtow a răspuns:

Da pentru ca ala a investit bani in reconditionare numai ca nu le prea cumpara nimeni. Fara un tuning misto dacia e un muc intarit la colt de camera

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred! Devin masini de colectie pentru colectionari, dupa 40-50 de ani vechime, dar nu cred ca se vand cu sumele astea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca masina e recondiționata de cineva care stie ce face, da poate ajunge si la pretul ala, chiar si mai mult

| darrio2007 a răspuns:

Da, pentru nostalgici.

| Sofer a răspuns:

Cineva pasionat de dacia și-ar cumpăra. Eu nu mi-aș cumpăra.