| Vali215 a întrebat:

Cu cât aș putea să vând un Matiz fără servodirectie?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

400 euro.

| Simpatic a răspuns:

Cateva mii de lei... oricum mai putin de un laptop mediuwinking
depinde ce an de fabricatie este, ce alte dotari are, cat este de intretinut etc

| Goete a răspuns:

Asa cum spui, vinde-l fara servodirectie.
Ecentual in anunt poti pune ca la manevre de parcare te pot suna si vii sa ajuti sa invarta de volan.
Vorbind serios, ce mare provlema e ca nu are servodirectie? E putin mai ieftin, nu e un camion sa nu poti trage de volan

| siriusblack98 a răspuns:

Ce an? Cati kilometri? Ce mai trebuie schimbat la el? In ce stare se afla? (o poza, doua, trei).Ca poate sa faca 5 milioane sau 30.In principiu nu prea e diferenta de pret intre un matiz si o Dacia supernova ori solenza, adica poti face o medie.

| danbnz a răspuns:

Am un vecin care vinde asa ceva.
45.000 km, ceva rugina... 2000 lei.
Nu prea se inghesuie lumea, pretul ar fi ok, rugina e problema.
Matiz, ca si Tico, sunt renumite pentru faptul ca ruginesc foarte repede