| flyflaviu a întrebat:

Cu ce scot mirosul de voma din masina?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu alta voma.De data asta schimba-ti meniul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la o spalatorie care are aspirator cu injectie, special pentru tapiterii. Poate costa si intre 100-150 lei pentru tot interiorul.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Iti iei biocarpet si torni intr-un lighian cu apa. Amesteci agresiv pana apare spuma si freci tapiteria doar cu spuma... Folosesti un burete de vase ca sa iei spuma si s-o aplici. Poate ai noroc si nu va fi necesar sa mergi cu ea la spalatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Exista spray special, il gasesti la magazinele auto.

| Deliiiia a răspuns:

Trebuie s-o duci la o spalatorie, altfel tot se va simti mirosul neplacut.

| Ravenborn a răspuns:

Cu parfum? laughing